EGT9520

FARK YARATAN LİDERLİK ONLINE EĞİTİMİ

Eğitimimizde, geleceğin dünyasında nasıl bir liderlik anlayışına ihtiyaç duyulacağı ve ekiplerin daha etkin nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda bilgilendirme yapılacaktır.

Etkinlik Tarihi

19.10.2020
  • Saat: 14:00 - 15:30
  • Son Kayıt Tarihi: 19.10.2020
  • Kalan Kontenjan: 0
Fark Yaratan Liderlik Online Eğitimi
19 Ekim 2020 
14:00-15:30


Eğitimimizde, geleceğin dünyasında nasıl bir liderlik anlayışına ihtiyaç duyulacağı ve ekiplerin daha etkin nasıl yönetilmesi gerektiği konusunda bilgilendirme yapılacaktır. 
Katılımcılar kendilerini hangi alanlarda ve konularda geliştirmeleri gerektiğini, etkin ve fark yaratan liderlik konusunda nelere dikkat edilmesi gerektiğini öğreneceklerdir. 
Liderlik her şeyden önce insani değerlere önem vermek ve insanı odak noktasına koyarak yönetmesini bilmektir. 
Eğitimin en önemli özelliği bilgi aktarımda bulunmak yerine, davranışları değiştirmeye yönelik olarak çevrelerine ve kendilerine nasıl bakacaklarını öğrenmelerini sağlamaya yönelik bir program olmasıdır.

Eğitim İçerik
1. Liderlik nedir ve ne değildir?
2. Çok farklı bir gelecekte liderlik nasıl olmalı?
3. Niçin güçlü liderlere ihtiyaç var?
4. Fark Yaratan liderlik anlayışının temel özellikleri
5. İnsani değerlere önem vermenin önemi ve etkileri
6. Duygusal Zekanın önemi

Eğitim 19 Ekim 2020 tarihinde 14:00-15:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

Zoom altyapısı kullanılarak yapılacak eğitimde eğitim günü katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir. 

Eğitim günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıkladığınızda eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız. 

https://zoom.us/download sitesinden Zoom programını yükleyebilirsiniz.

Eğitim Yeri: Online / Zoom 

Ücret ve Kayıt: Eğitime katılım ücretsizdir.

Eğitime kayıt için tıklayınız.Eğitimci: Kadir Erhan Tunçay 

1961 doğumlu Erhan Tunçay, Saint-Joseph Fransız Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi ve Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun oldu. 1988-1999 yılları arasında Garanti Bankası Genel Müdürlüğünde Pazarlama, Muhabir İlişkiler ve Kurumsal Krediler Birim Müdürlükleri görevlerinde bulundu. Garanti Bankası Aktif-Pasif Komitesi Üyeliği yaptı. Garanti Bankası Moskova Temsilciliği görevini yürüttü.
1999-2004 yılları arasında Garanti Sigorta ve Garanti Hayat/Emeklilik şirketlerinin ortak Genel Müdürlüğünü yaptı. Her iki şirketin yeniden yapılanması, organizasyon ve süreçlerin yeniden düzenlenmesi, yeni ürünler ve stratejilerin oluşturulması ve bilgi işlem alt yapısının geliştirilmesi ve Garanti Bankası ile etkin banka sigortacılığı uygulamalarının yerleştirilmesi konularında liderlik yaptı.
Genel Müdürlük yaptığı süre içinde Türkiye Sigorta Şirketleri Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 
2005-2013 yılları arasında Türkiye Sigorta Şirketleri Birliği’nin Genel Sekreterlik görevini yürüttü. Sigorta Sektörünün Hükümet, Bürokrasi, kamu otoritesi, sektördeki tüm paydaşlar ve yurt dışı ile olan ilişkilerini yönetti. Avrupa Sigorta Birliği’nin İcra Komitesi Üyeliği görevinde bulundu. 
Genel Sekreterlik Görevi süresince DASK YK Bşk. Yrd. T. Loydu Vakfı YK Bşk. Yrd. Tarım Havuz Kurulu (Tarsim) YK Üyeliği, Güvence Hesabı YK Bşk. Yrd. Sigorta Bilgi Merkezi, Sigortacılık Eğitim Merkezi, Sigorta Tahkim Kurulu, Türkiye Motorlu Taşıtlar Bürosu, Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı, Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Yönetim Kurulu Üyelikleri görevlerinde bulundu. 
15 yılı üst düzey yönetici ve 25 yıllık profesyonel çalışma hayatı süresince etkin yöneticilik, liderlik, satış&pazarlama teknikleri, iletişim, risk analizi, bilanço yönetimi, etkili sunum, performans yönetimi konularında eğitimler aldı.
Genel Müdür ve Genel Sekreterlik görevleri sırasında konferans, seminer ve birçok toplantıda konuşmacı ve oturum başkanlıklarında bulundu. 
2018 yılında 30 yıla yakın profesyonel çalışma hayatında elde ettiği etkin liderlik ve yönetim konusundaki tecrübelerini, birikimlerini yaşadığı olaylar ile anlattığı "Fark Yaratan Liderlik" kitabında paylaştı ve yayımladı. 
www.liderlikbecerileri.com adlı sitesi bulunmaktadır. Liderlik, ekip çalışması ve kişisel gelişim konularında eğitmen, mentorluk, şirketlere yönetim danışmanlığı, uluslararası hakemlik (arbitrator) ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu Uyum projelerinde şirketlere eğitim ve danışmanlık çalışmalarına devam etmektedir. Kişisel Verileri Koruma Kanunu Uyum projelerinde çeşitli sektörlerdeki 30 firmaya danışmanlık hizmeti vermiştir.


İletişim
  • Telefon : (0212) 252 29 00 (Pbx) / 361
  • Eposta :  akademi@iso.org.tr


Seminer / Eğitim Arama

Türü
Tipi
Adı
Kodu
İçeriği

Bu site içeriğinin her türlü hakkı İstanbul Sanayi Odası'na aittir. İzinsiz kullanılamaz.

Gri Creative