EGT9220

AKREDİTİF UYGULAMALARI ONLINE EĞİTİM

Eğitimde akreditif analizi, akreditif vesaik hazırlanması, akreditiflere ilişkin usuller ve uygulama kuralları, akreditif metninde bulunması gereken bilgiler, akreditifin sağladığı faydalar ve kabul kredili karşılıklı ticaret ile ilgili konularda bilgilendirme yapılacaktır.

Etkinlik Tarihi

26.10.2020
  • Saat: 13:30 - 16:00
  • Son Kayıt Tarihi: 26.10.2020
  • Kalan Kontenjan: 244
Akreditif Uygulamaları Online Eğitim
                                                                                  26 Ekim 2020 
                                                                                   13:30-16:00


İSO (İstanbul Sanayi Odası) Avrupa İşletmeler Ağı tarafından 26 Ekim 2020 tarihinde 13:30 - 16.00 saatleri arasında "Akreditif Uygulamaları" konulu eğitim düzenlenecektir.

Eğitimde akreditif analizi, akreditif vesaik hazırlanması, akreditiflere ilişkin usuller ve uygulama kuralları, akreditif metninde bulunması gereken bilgiler, akreditifin sağladığı faydalar ve kabul kredili karşılıklı ticaret ile ilgili konularda bilgilendirme yapılacak. 

Cengiz Özcan tarafından verilen seminer çerçevesinde katılımcılara akreditif analizi, akreditif vesaik hazırlanması, akreditiflere ilişkin usuller ve uygulama kuralları, akreditif metninde bulunması gereken bilgiler, akreditifin sağladığı faydalar ve kabul kredili-karşılıklı ticaret ile ilgili konularda bilgilendirme yapılacaktır.


Zoom altyapısı kullanılarak yapılacak eğitimde bir gün öncesinden katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir. 

Seminer günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıkladığınızda eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız. 

https://zoom.us/download sitesinden Zoom programını yükleyebilirsiniz.

Eğitime kayıt için tıklayınız.Eğitmen: Cengiz Özcan

Eğitimcinin Kısa Özgeçmişi:

1990 yılında Ankara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler fakültesinden mezun olan Cengiz Özcan yüksel lisansını Damping ve Sübvansiyona Karşı Alınan Tedbirler: AB ve Türkiye Uygulamaları alanında yapmıştır. 2001-2005 yılları arasından Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol MYO bölüm başkan yardımcısı olarak görev alan Özcan, 2010 yılından itibaren Yalova Üniversitesi Yalova MYO Bölüm Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta ve Dış Ticaret İşlemleri ve Uygulamaları, Uluslar Arası Ticari Belgeler, Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları, Gümrük Mevzuatı ve Uygulamaları, Lojistik ve Nakliye, Satış Yönetimi, Hukuka Giriş, Pazarlama Stratejileri, Girişimcilik, Dış Ticaret İşlemleri konularında dersler vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı, Abigem Doğu Marmara, İstanbul Maden ve Metal İhracatçıları Birliği, istanbul İhracatçılar Birliği, Elginkan Vakfı ve birçok üniversitede dış ticaret mevzuatı uygulamaları ve stratejileri alanında eğitimler vermiş ve projelerde yer almıştır.

İletişim
  • Telefon : (0212) 252 29 00 (Pbx) / 361
  • Eposta :  akademi@iso.org.trSeminer / Eğitim Arama

Türü
Tipi
Adı
Kodu
İçeriği

Bu site içeriğinin her türlü hakkı İstanbul Sanayi Odası'na aittir. İzinsiz kullanılamaz.

Gri Creative