MBA0723

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK MİNİ MBA ONLİNE

Sürdürülebilirlik Mini MBA Programımız ile günümüzde iş stratejilerinin ayrılmaz bir parçası haline gelen sürdürülebilirlik başlığını pek çok açıdan ele almak, bu çerçevedeki en son gelişmeleri değerlendirmek hedeflenmektedir.

Etkinlik Tarihi

05.04.2023 - 27.04.2023
  • Saat: 13:30 - 17:00
  • Son Kayıt Tarihi: 05.04.2023
  • Kalan Kontenjan: 0
Sürdürülebilirlik Mini MBA- Online
05-27 Nisan 2023

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından düzenlenen Sürdürülebilirlik Mini MBA Programımız ile günümüzde iş stratejilerinin ayrılmaz bir parçası haline gelen sürdürülebilirlik başlığını pek çok açıdan ele almak, bu çerçevedeki en son gelişmeleri değerlendirmek hedeflenmektedir.

Bu program ile sürdürülebilirlik hakkında farkındalığın artırılmasının yanı sıra katılımcıların konuyla ilgili bilgilerinin derinleşmesini sağlamak amaçlanmaktadır. Program çerçevesinde sürdürülebilirliğin çevresel, sosyal ve yönetişimsel faktörlerine dair bilgiler katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Katılımcılar eğitimler aracılığıyla sürdürülebilirliğin temelleri, sürdürülebilirlik stratejisi gibi konuların yanı sıra Yeşil Mutabakat ve döngüsel ekonomi gibi gündemdeki konular hakkında bilgi edinebilecektir. Dijitalleşme, organizasyonel dönüşüm, inovasyon ve girişimcilik gibi konuların sürdürülebilirlik bakışı ile ele alınacağı programda kurumsal gönüllülük, sürdürülebilirliğin liderliği üzerine alanında uzman kişilerce eğitimler verilecek, ayrıca deneyim aktarımı seansı da gerçekleşecektir.

Eğitim programı sonunda katılım belgesi verilecektir. MBA Programımızın 8 eğitim başlığına katılan katılımcılarımız katılım belgesi hakkı kazanacaktır. Katılım belgeleri eğitim sonunda maille gönderilecektir.

Zoom altyapısı kullanılarak yapılacak eğitimlerde bir gün öncesinden katılımcılarımıza katılım linki gönderilecektir. 


Eğitim günü, başlama saatinden 10 dakika öncesinden linke tıkladığınızda eğitimin yapılacağı sınıfa girmiş olacaksınız. 

https://zoom.us/download sitesinden Zoom programını yükleyebilirsiniz.

Ücret ve Kayıt: 
Programa katılım ücretsizdir.İrtibat:
İstanbul Sanayi Odası Eğitim Şubesi
akademi@iso.org.tr
Tel: +90 212 252 29 00 / 361
 

KATILIMCI TİPİNİ SEÇİNİZ

ETKİNLİK DETAY

Seminer / Eğitim Arama

Türü
Tipi
Adı
Kodu
İçeriği

Bu site içeriğinin her türlü hakkı İstanbul Sanayi Odası'na aittir. İzinsiz kullanılamaz.

Gri Creative